Меню

Кредит під заставу нерухомості в Коцюбинському

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Коцюбинському

Коцюбинське - відносно молоде селище на кордоні з Києвом, яке входить до Бучанського району. За останні роки тут відбулося багато приємних змін, в основному за рахунок інвестицій в будівництво нової сучасної нерухомості. Все більше мешканців Києва і Київської області мріють переїхати сюди, щоб втекти від нескінченної метушні галасливих доріг і брудного повітря. Для власників квартир, будинків та земельних ділянок в Коцюбинському наша компанія гарантує вигідні умови отримання кредиту під заставу нерухомості. Чому варто взяти кредит під нерухомість і як реалізувати отримані кошти, ми розповімо далі.

Кредит під заставу майна

Кредит під заставу майна

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Ліквідність нерухомості в Коцюбинському

Коцюбинське - одне з найгарніших селищ у Київській області. Тут регулярно зводяться нові приватні будинки і багатоповерхівки. Жити в Коцюбинському хочеться багатьом, тому ціни на нерухомість тут постійно зростають.

У місті є все необхідне для відпочинку, спорту, розваг і спокійного життя без зайвої метушні. Близькість до столиці і зручна транспортна розв'язка дозволяють місцевим жителям легко добиратися до роботи всього за кілька хвилин.

Середня ціна на квартиру в новобудові в Коцюбинському - близько 20 000 грн./м². У більш старих будівлях вона на 25-35% нижче, однак, якщо провести аналіз ринку по всій Київській області, то цей показник виявиться в ТОПі лідерів.

Робимо висновок, звертаючись за кредитом під заставу нерухомості в Коцюбинському, Ви гарантовано можете отримати велику суму на реалізацію будь-яких потреб. Гроші можна швидко інвестувати в бізнес, акції, покупку нової нерухомості для здачі в оренду та інші цілі. За 60 місяців Ви можете повністю погасити позику, а потім отримувати відмінний прибуток довгі роки.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Дім
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Кредит під заставу квартири в Коцюбинському

У нас можна закласти нерухомість (квартири, будинки тощо) житлового та комерційного типу. У разі необхідності ми готові розглянути варіант кредитування проблемної нерухомості:

 • з боргами по комунальних платежах;
 • з арештами та іншими юридичними проблемами;
 • за наявності декількох власників нерухомості.

Взяти кредит під заставу квартири в Коцюбинському дуже просто:

 • Заповніть заявку (ім'я та номер телефону) на сайті.
 • Ми зв'яжемося з Вами протягом декількох хвилин і уточнимо всі деталі.
 • Розгляд заявки відбувається не більше 9 хвилин.
 • Ми оцінимо нерухомість, підготуємо договір позики і договір іпотеки.
 • Підпишіть договір, і отримайте всю суму кредиту в той же день.

Дізнатися подробиці можна у нашого менеджера, який відповість на всі запитання й підкаже, як отримати гроші під заставу квартири максимально швидко.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Кредит під заставу будинку в Коцюбинському

У Коцюбинському багато старих і нових будинків. Часто ця нерухомість виявляється на порядок дорожче квартири в новобудові за рахунок розташування, великої земельної ділянки, хорошої інфраструктури в даній локації та інших чинників.

Якщо Вам терміново потрібна велика сума грошей, Ви можете взяти позику під заставу будинку під 1,5% на місяць і швидко вийти зі складної фінансової ситуації. Зацікавила дана пропозиція? Отримайте консультацію фахівця «Банкнота» за телефоном або в нашому офісі в Києві в будь-який зручний час.

Терміновий викуп нерухомості в Коцюбинському

Терміновий викуп квартир - ще одна послуга, яку ми з недавніх пір надаємо на території Коцюбинського. Вам потрібно швидко продати квартиру і немає часу на співпрацю з ріелторами? Ми Вам допоможемо.

Ми готові самостійно оцінити квартиру, підготувати всі необхідні документи і виплатити 90% від ринкової вартості Вашої нерухомості в той же день. Навіщо втрачати 10%? Так думають багато хто, не зважаючи на те, що набагато більше витрат здійснюють, наймаючи ріелтора, даючи оголошення на різних онлайн-майданчиках і готуючи житло до продажу. До того ж, ми повністю покриваємо витрати на оформлення угоди.

Час пошуку покупця може затягнутися до декількох місяців і навіть років, за цей час Ви б могли реалізувати отримані гроші і примножити їх.

Banknota
Під заставу яких видів нерухомості в Коцюбинському можна отримати кредит в «Банкнота»?
У «Банкнота» Ви можете під 1,5% на місяць оформити позику під заставу квартири, приватного будинку, комерційної нерухомості або земельної ділянки. Умови кредитування по кожному типу нерухомості доступні на нашому сайті.
В якій валюті видається кредит готівкою під заставу нерухомості в Коцюбинському?
Ми видаємо кредит під заставу нерухомості в гривнях на суму до 15 000 000. В окремих випадках за бажанням клієнта ми можемо розглянути варіант видачі позики в іншій іноземній валюті.
Як швидко я отримаю гроші під заставу нерухомості, якщо оформлю кредит у Вас?
Зі свого боку ми забезпечуємо максимально швидке оформлення угоди на кожному її етапі. У більшості випадків гроші на руки клієнт отримує в день звернення в компанію. Ми готові видавати суму рівну 80% від вартості застави.
Які документи потрібні, щоб взяти кредит під заставу квартири в Коцюбинському?
Щоб взяти кредит під заставу нерухомості в Коцюбинському досить надати мінімальний перелік документів: паспорт, ІПН і документи, що підтверджують право власності на нерухомість.
Хто проводить експертну оцінку заставної нерухомості?
Процедуру оцінки застави бере на себе фахівець «Банкнота». Дана послуга абсолютно безкоштовна для кожного клієнта, що економить чимало коштів.

Поставити своє питання