Меню

Кредит під заставу нерухомості в Ірпені

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Ірпені

Ірпінь давно вважається повноцінною частиною столиці. За останні роки сюди масово емігрували тисячі Киян, а також приїжджі з інших областей. Будівництво сучасних житлових комплексів, розвиток інфраструктури, освіти і медицини відкриває нові можливості для залучення інвестицій і поліпшення якості життя в місті. Завдяки цьому нерухомість в Ірпені має колосальний показник ліквідності, навіть за умови досить високих цін, особливо - в новобудовах. Власники квартир та іншої нерухомості в Ірпені можуть отримати до 15 000 000 гривень в кредит під її заставу, звернувшись за фінансовою підтримкою в «Банкнота». Компанія видає кредит під нерухомість в Ірпені на будь-які цілі (в тому числі на покупку нерухомості в Ірпені), це дає відмінну можливість для розвитку своїх бізнес-ідей або вирішення термінових матеріальних проблем.

Кредит під заставу квартири в Ірпені

Ціни на квартири в Ірпені з кожним роком зростають. У більшості випадків вартість сучасної квартири в житловому комплексі не поступається аналогічній в Києві. Тому, взяти кредит під заставу квартири в Ірпені - це прекрасна можливість втілити навіть найсміливіші задуми в реальність. Кредит під заставу квартири передбачає повну свободу дій для позичальника, всі клієнти можуть використовувати нерухомість в будь-яких цілях протягом усього періода погашення заборгованості.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Кредит під заставу будинку в Ірпені

Незалежно від того, де саме розташований Ваш будинок в Ірпені, ми готові надати Вам кредит під його заставу. Будинок в Ірпені можна закласти разом з ділянкою, що підвищить розмір кредиту. Зовнішній вигляд і стан приватного будинку не впливають на наше рішення по кредиту, проте відіграють важливу роль при оцінці його ринкової вартості.

Наші умови кредитування для жителів Ірпеня

Позика під заставу нерухомості в нашій компанії більш вигідна, ніж у банку. Ми гарантуємо низьку відсоткову ставку на весь період виплат, максимально швидке оформлення документів і цілий ряд безкоштовних послуг від наших фахівців.

 • Обробка заявки - 10 хвилин;
 • Розмір кредиту - до 15 000 000 гривень готівкою;
 • Термін кредитування - до 60 місяців;
 • Сума позики - 80% від вартості нерухомості;
 • Ставка по кредиту - всього 1,5%.

Отримати кредит готівкою під заставу нерухомості можна при наявності наступних документів: паспорт, ІПН, документи, що підтверджують володіння нерухомістю.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Дім
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Терміновий викуп нерухомості в Ірпені

Терміново продати будинок або квартиру без допомоги спеціалізованої організації практично неможливо. Фінансова компанія «Банкнота» пропонує послугу «викуп квартир» і «викуп будинків» в Ірпені.

Як проходить операція?

Якщо Вам необхідно швидко продати нерухомість в Ірпені, залиште замовлення на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру. Протягом 10-15 хвилин ми відповімо на Ваше звернення. У той же день наш експерт проведе оцінку Вашої нерухомості, а юристи підготують всі необхідні документи. Розмір викупу - до 85% від вартості нерухомості. Від Вас потрібно лише підписати договори, і вся сума викупу буде передана Вам особисто в руки готівкою.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Поставити своє питання

В чому вигода термінового продажу нерухомості в Ірпені?

 • Швидка угода за 24 години;
 • Не потрібно витрачати час на нескінченне спілкування з потенційними покупцями;
 • Не потрібно платити ріелтору;
 • Всю суму Ви отримуєте готівкою;
 • Безкоштовна оцінка нерухомості від фахівця «Банкнота»;
 • Немає додаткових витрат на оформлення документів;
 • Можна швидко продати квартиру з боргами, арештами та іншими проблемами.

Як подати заявку на кредит під заставу нерухомості в Ірпені

Щоб оформити кредит під заставу нерухомості або терміново продати квартиру в Ірпені, Вам достатньо зв'язатися з фахівцем «Банкнота». Наші менеджери готові відповісти на всі питання про заставне кредитування і допомогти клієнту в рішенні будь-якої фінансової проблеми в найкоротші терміни. Ми приймаємо заявки на кредит на сайті, по телефону, а також в месенджерах: Telegram, Viber і WhatsApp. У Києві Ви можете відвідати наш офіс і отримати особисту консультацію фінансового експерта «Банкнота».

Banknota