Меню

Кредит під заставу нерухомості в Фастові

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Фастові

Фастів - один з найбільших адміністративних центрів Київської області. Місто славиться різними історичними подіями, адже від дати його заснування минуло понад 630 років. Економіка Фастова сьогодні підтримується завдяки активному розвитку численних великих промислових підприємств, на яких працює значна частина городян. У місті одна з кращих транспортних розв'язок, що дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину Київської області та за її межі. Крім того, за останні роки в Фастові було зведено кілька сучасних житлових комплексів європейського рівня, що залучає нових жителів в райцентр. Поступовий економічний і соціальний розвиток безперервно підвищує вартість нерухомого майна в Фастові. Зростання цін на квартири, будинки у місті сприяє тому, що їх власники можуть оформити вигідний кредит під заставу нерухомості. Його можна отримати в компанії "Банкнота" в лічені хвилини. Якщо Вам потрібні гроші під заставу нерухомості на тривалий термін, ми готові надати лояльні умови кредитування і один з кращих сервісів в Україні.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Кредит під заставу квартири і іншої нерухомості в Фастові

Іноді потрібно в найкоротші терміни вкласти велику суму грошей, не передбачену і не відкладену заздалегідь. Кредит під заставу квартири (та іншої нерухомості) - це відмінний інструмент для вирішення різноманітних, термінових фінансових питань. Багато підприємців світу використовують кредити як основу для старту і розвитку своєї бізнес-ідеї.

На відміну від позики в банку, кредит під заставу нерухомості в компанії «Банкнота» можна отримати, не будучи офіційно працевлаштованим, без довідки про доходи, не маючи бездоганної кредитною історії, уникаючи збору великої кількості документів. Так як в Фастові досить висока ліквідність нерухомості, ми готові піти назустріч клієнту і гарантувати оптимальні умови кредиту.

Ми пропонуємо:

 • Позику під всі види нерухомості: квартиру, будинок, земельну ділянку, нежитлове приміщення;
 • Швидкий розгляд заявки (кілька хвилин);
 • Фіксована ставка по кредиту - 1,5% в місяць;
 • Позика під заставу квартири на суму до 80% від вартості застави (50 000 - 15 000 000 гривень);
 • Термін погашення - від 3 до 60 місяців;
 • Оцінка нерухомості і оформлення договору - безкоштовно;
 • Видача грошових коштів готівкою на руки в день звернення;
 • Відсутність прихованих платежів і комісій;
 • Програма лояльності для постійних клієнтів.

Гроші під заставу квартири ми видаємо в гривнях, без прив'язки до валюти, що виключає вплив валютних різниць фінансового ринку.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Дім
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Терміновий викуп нерухомості в Фастові

Терміновий викуп нерухомості - це певна альтернатива заставному кредиту. Хочете швидко продати квартиру або будинок в Фастові? Ви звернулися за адресою. Щоб не витрачати час на пошук покупця, а гроші - на ріелтора, скористайтеся нашою послугою швидкого викупу житла.

Ми швидко проведемо оцінку і підготуємо всі необхідні документи для оформлення угоди. Всього за один день Ви можете продати будь-яку нерухомість в Фастові і отримати 85% від її вартості, а гроші використати на абсолютно будь-які цілі. Всі подробиці про дану послугу доступні на нашому сайті в розділі «Терміновий викуп нерухомості».

Зв'язок з фінансовим експертом «Банкнота»

Взяти кредит готівкою під заставу нерухомості дуже просто, достатньо вказати свої контактні дані у нас на сайті, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Задати питання про заставне кредитування в Фастові можна нашому спеціалісту за телефонами + 38-067-930-99-99 та + 38-063-930-99-99, а також в месенджерах Viber, Telegram і WhatsApp. Фінансовий експерт «Банкнота» готовий надати найбільш повну інформацію про умови співпраці і етапи оформлення кредиту в нашій компанії в будь-який зручний час. «Банкнота» - це вигідний кредит під заставу нерухомості в Фастові для кожного з Вас.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Banknota
Які гарантії я отримую, оформляючи кредит під заставу нерухомості?
«Банкнота» пропонує чесні умови співпраці без підводних каменів, офіційні договори, завірені нотаріально, інкасацію грошових коштів в банку. Всі оригінали правовстановлюючих документів залишаються у Вас.
Які потрібні документи, щоб отримати кредит під заставу будинку в Фастові?
Щоб закласти нерухомість Вам необхідно підготувати невеликий перелік документів: паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи. Під час укладання угоди власник майна підписує договори у нотаріуса.
Чому кредит під нерухомість краще споживчого кредиту в банку?
Позика під заставу нерухомості відрізняється наступними перевагами перед стандартним кредитом: низька відсоткова ставка, велика сума кредиту, менша кількість документів, необхідних для оформлення.
Що впливає на вартість квартири при її оцінці?
Ринкова ціна квартири формується з декількох чинників: розташування в місті, поверховість будівлі, вік будівлі, кількість кімнат, наявність ремонту, близькість до магазинів, наявність транспортної розв'язки та інших.
Як довго Ви оформляєте документи на кредит під заставу квартири?
Наше пріоритетне завдання - забезпечити максимально швидку операцію для клієнта, щоб допомогти вибратися із скрутного матеріального становища. Ми гарантуємо оформлення всіх документів і видачу кредиту протягом 24 годин.

Поставити своє питання