Меню

Кредит під заставу нерухомості

Изображение: Кредит під заставу нерухомості

У кожної людини в житті трапляється ситуація, коли терміново потрібна велика сума грошових коштів, наприклад, на лікування, придбання омріяної нерухомості чи власного автомобіля, відпочинок, весілля, розвиток власної справи. Тоді постає питання, як саме і де отримати необхідні гроші?

Кредит під заставу нерухомості – один із найпоширеніших видів кредитування в Україні. Популярність даного типу займу зумовлена однією з найнижчих процентних ставок, а також легкістю отримання позики.

Європейське фінансове підприємство «Банкнота» - Ваш надійний партнер

Компанія «Банкнота» є справжнім новатором на ринку кредитування України, кожен день впроваджуючи високі стандарти, побудовані на досвіді роботи на Європейському ринку фінансів. Маючи тісні контакти з західними партнерами, ми залучаємо інвестиції з країн Європейського співтовариства, що гарантує нашу стабільність і дозволяє надавати нашим клієнтам обслуговування справжнього європейського рівня.

Переваги співпраці з компанією «Банкнота»

На відміну від банківських установ, ми залучаємо в якості інвестицій не гроші наших вкладників, а власні резерви, що надає змогу встановлювати власні, нові правила гри на ринку кредитування. Фінансова незалежність дозволяє нам не тільки значно спростити процедуру отримання позики, а і запропонувати нашим клієнтам одні з найвигідніших умов кредитування в Києві і Україні.

Ми відкриті для наших клієнтів. Вся інформація стосовно умов отримання позики знаходиться у вільному доступі онлайн на нашому сайті. Ви не знайдете жодної прихованої інформації, написаної маленьким шрифтом, у наших договорах.

Отримати кредит під заставу нерухомості в нашій компанії можна з мінімальним пакетом документів. Нам не потрібні довідки про доходи та інша зайва інформація.

Головний офіс компанії «Банкнота» знаходиться в м. Київ, проте ми також працюємо в таких великих містах, як Харків, Дніпро та Львів.

Однією з наших суттєвих переваг є відсутність прив’язки суми виплат до курсу долара. На всьому протязі співпраці процентна ставка по кредиту залишається незмінною. У разі виникнення складнощів у клієнта, ми завжди готові піти назустріч і надати «кредитні канікули».

Чи можливо самостійно розрахувати майбутні виплати по кредиту?

Так! На нашому сайті Ви можете скористатись онлайн калькулятором і самостійно прорахувати розмір майбутніх платежів по кредиту. Наші клієнти завжди приймають тільки усвідомлене рішення, для якого ми намагаємось надати максимум інформації онлайн. Також наші менеджери з радістю дадуть Вам відповідь на будь-які запитання стосовно умов кредитування під заставу нерухомості, чи іншого майна в нашій компанії.

Умови отримання кредиту під заставу нерухомості

Ми раді співпрацювати з будь-яким клієнтом і намагаємось завжди задовольнити його потреби. Компанія «Банкнота», згідно до побажань клієнта, видає кредитні кошти як на невеликі суми, так і на суми до 15 000 000 грн. під заставу такої нерухомості, як: квартири, будинки, офіси, складські приміщення, тощо. Ми працюємо у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та інших містах України.

Наші клієнти вільні від сплати прихованих комісій, страховок, послуг посередників, тощо.

Рішення по видачі грошових коштів, як правило, приймається менше ніж за годину після звернення клієнта.

Право на отримання кредиту в нашій компанії має будь-яка фізична особа, яка досягла повноліття, незалежно від наявності або відсутності довідки про доходи або інших документів, що підтверджують офіційне працевлаштування та офіційні джерела доходів. Кредит під заставу майна може бути надано і тим позичальникам, які мають на сьогоднішній день негативну кредитну історію.

Наші фахівці розглянуть будь-яку заявку, врахують всі ваші обставини, запити та можливості і допоможуть вам знайти вихід із скрутного фінансового становища навіть в тих випадках, коли банк не стане розглядати Ваше звернення з питання кредитування.

І головне – як правило, ставка по кредиту становить всього 18% річних, що означає отримання позики на найвигідніших умовах в сучасній Україні.

отримати кредит під заставу нерухомості

Banknota