Меню

Кредит під заставу квартири в Житомирі

 • Сумма займа от 50 000 до 15 000 000 гривен
 • Ставка по кредиту всего 1,5% в месяц
 • Срок принятия решения в течение 9 минут
 • Выдаем до 80% от рыночной стоимости залога
 • Срок кредитования от 3 до 60 месяцев
Banknota

Подать заявку

Изображение: Кредит під заставу квартири в Житомирі

Житомир - одне з найбільш прогресивних міст України. Населення міста становить 266 тисяч осіб. При цьому населення області - більше 1 240 000 чоловік. Основною перевагою міста є його близькість до столиці, а також розташування на основній транспортній артерії України - трасі Київ - Чоп. Багато київських компанії відкривають в Житомирі свої представництва, виробництва або навіть повністю переносять бізнес, в зв'язку з більш вигідними умовами оренди приміщень й оплати праці.

Житомир ділиться на два основних райони - Богунський і Корольовський, які активно забудовуються сучасними об'єктами нерухомості. Квартири в Житомирі мають високу ліквідність і постійно зростають в ціні.

Володіння квартирою в обласному центрі є не тільки вигідною інвестицією, а й чудовою можливістю швидко отримати гроші на розвиток власної справи, оплату медичних послуг, купівлю автомобіля, проведення весілля, або закриття банківського кредиту. Це стало можливим з появою в Житомирі таких компаній, як "Банкнота", де можна отримати велику суму грошей під заставу квартири за мінімальними відсотковими ставками.

Умови оформлення кредиту під заставу квартири в Житомирі

Заставне кредитування на даний момент є найбільш вигідним видом позик в Україні. Отримати кредит під заставу нерухомості в Житомирі в Європейській фінансової компанії "Банкнота" можна на наступних умовах:

 • Процентна ставка становить всього 1,5% на місяць;
 • Рішення приймається всього за 9 хвилин;
 • На руки миттєво можна отримати до 85% ринкової вартості квартири;
 • Кредитування можливе на термін до 60-ти місяців.

Необхідні документи для отримання позики

На відміну від банків, в компанії "Банкнота" кредит видається з мінімальним пакетом документів. Для отримання позики під заставу квартири в Житомирі необхідно надати:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • документи, що підтверджують право власності на квартиру.

При цьому не потрібно надавати довідку з місця роботи, виписку про заробітну плату за останні півроку і мати хорошу кредитну історію.

Можливо отримати позику і під "проблемну" квартиру в Житомирі. Вже по телефону Ви отримаєте консультацію від наших фахівців і рішення про можливість видачі грошових коштів. У деяких випадках можлива видача грошових коштів під заставу квартири в шлюбі без згоди партнера.

Кредит під заставу квартири в Житомирі - це вигідно!

Багато наших клієнтів використовують позику під заставу квартири для покриття банківського кредиту, ця процедура називається рефінансуванням, так як умови заставного кредитування вигідніше банківського в кілька разів.

Ви можете погасити борг за лічені місяці, раніше обумовленого терміну кредитування, і не доведеться виплачувати за це додаткову пеню.

Європейська фінансова компанія "Банкнота" бере на себе всі витрати на оцінку квартири і оформлення позики, ви укладаєте прозорий договір без прихованих додаткових платежів. Отримавши гроші під заставу квартири в Житомирі, ви використовуєте відмінну можливість погасити "кабальний" банківський кредит, вигідно інвестувати кошти або здійснити незаплановану покупку.

Рассчитать платеж
Необходимая
сумма
Срок
кредитования*
Залог
Квартира
Дом
Нежилое помещение
Земельный участок
Автомобиль

Срок кредитования: от 3 до 60 месяцев
Максимальная годовая ставка: 24%

45000

грн

платеж в месяц

540000

грн

всего за 12 мес

Получить кредит стало
еще проще
Заявка

Онлайн или по телефону

Оценка

Объекта и документов

Договор

Согласование и подписание

Получение средств
Подать заявку