Меню

Кредит під маленький відсоток

Зображення: Кредит під маленький відсоток

Розвиток кредитної індустрії в Україні призвів до того, що з кожним днем кількість компаній, що видають «швидкі кредити», прогресивно збільшується. З одного боку - це добре, адже кожен бажаючий може оформити позику на потрібну суму, не звертаючись з банк, вимоги якого більш жорсткі. На зворотному боці медалі - десятки підводних каменів, що надруковані 8-м шрифтом, які з легкістю може пропустити позичальник і потрапити в дуже скрутне матеріальне становище. Давайте розглянемо, де в Україні можна взяти кредит з найменшою ставкою, і куди дійсно краще звернутися, щоб взяти кредит під невеликий відсоток без обману і зайвої бюрократії.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Де взяти кредит з маленьким відсотком

Сьогодні насамперед ми всі шукаємо інформацію в інтернеті. Якщо довіряти першим-ліпшим джерелам, то кредит можна взяти під мінімальний відсоток, аж до 0,01% в місяць. На поточний момент існує всього 3 основних види компаній, які видають кредити:

 • Банк (державний чи комерційний);
 • Приватні фінансові компанії;
 • Організації, що пропонують послугу «швидкий кредит».

Всі вони мають як переваги, так і недоліки, давайте розберемося, хто пропонує найменший відсоток по кредиту, і чи варто довіряти такій політиці компанії.

Найменший відсоток по кредиту

Найменший відсоток по кредиту пропонують різні дрібні компанії, офіси яких розташовані на кожному розі. Якщо вірити рекламі, Ви можете оформити кредит готівкою під 0,01%, а іноді під 0%. У чому підступ? Справа в тому, що такі умови дійсно існують, однак вони дуже короткострокові, наведемо приклад.

 • Ви берете кредит під мінімальний відсоток (0,01%);
 • Відсоткова ставка в даній компанії - динамічна, і початкова пропозиція діє всього кілька днів;
 • В умовах стресової ситуації Ви підписуєте договір, не усвідомлюючи, що через 3-5 днів відсоткова ставка збільшиться до 1,5% в день;
 • Наступні кілька місяців Ви погашаєте заборгованість, переплачуючи 200, 300, а іноді і 1000% від початкової суми кредиту.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Дім
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Банки з маленьким відсотком

В якому банку взяти кредит під маленький відсоток? - це дуже частий запит в популярних пошукових системах. Потенційні позичальники знаходяться в активному пошуку адекватних умов кредитування і, чомусь, насамперед звертаються в банки.

Найпопулярнішими банками в Україні на поточний момент вважаються:

 1. «Приватбанк»;
 2. «Ощадбанк»;
 3. «Альфа Банк»;
 4. «OTP Банк»;
 5. «Райффайзен Банк Аваль»;
 6. «Укргазбанк» и другие.

На своїх офіційних сторінках дані структури пропонують вигідні кредити під 15-17% річних, проте, реальна відсоткова ставка може бути в 2 рази вище. До того, кожен позичальник стикається з додатковими витратами, наприклад:

 • Одноразова комісія при оформленні;
 • Витрати на страховку;
 • Оплата оцінки застави;
 • Платне оформлення документів;
 • Витрати на нотаріуса та інших юристів;
 • Динамічна відсоткова ставка (фіксована зазвичай лише перші 6-12 місяців).

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Тому, банки з маленьким відсотком по кредиту - це міф. Якщо Вам потрібен чесний кредит з мінімальною відсотковою ставкою, Ви завжди можете звернутися до нас. Ми не вимагаємо ніяких зайвих документів, а політика компанії спрямована на полегшення доступу до кредиту під заставу для кожного клієнта.

Кредит готівкою під маленький відсоток в «Банкнота»

Давно шукаєте, де взяти кредит під маленький відсоток? Ми готові Вам допомогти. Зверніться до нас, і вже сьогодні Ви отримаєте необхідну суму грошей готівкою. Детальна інформація про заставне кредитування в нашій компанії доступна на сайті. Потрібна консультація фахівця? Ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону або в месенджерах: Viber, Telegram і WhatsApp.

Banknota
Чи може змінитися ставка по кредиту в міру його погашення?
Ні, в «Банкнота» фіксована процентна ставка, яка прописується в договорі і не змінюється до повного погашення кредиту позичальником.
Від чого залежить відсоткова ставка в «Банкнота»?
Розмір ставки по кредиту залежить від типу заставного майна (квартира, будинок, земельна ділянка, комерційна нерухомість або транспортний засіб). Актуальні процентні ставки завжди доступні на нашому сайті в режимі онлайн.
Як оформити кредит готівкою під маленький відсоток?
Щоб взяти кредит з маленькою відсотковою ставкою, заповніть форму зворотного зв'язку у нас на сайті або зателефонуйте менеджеру по телефону. Оформлення заявки триває не більше 10 хвилин.
В якому банку найменший відсоток по кредиту?
Найменші відсотки по кредитах пропонують безліч банків (OTP, Кредо Банк, Альфа Банк та інші - близько 16-17%. Реальна ж відсоткова ставка виявляється значно вище (наприклад, ставка по кредиту готівкою може доходити до 66% річних).
Де в Києві найменший відсоток по Іпотеці?
У «Банкнота» Ви можете взяти кредит під маленькі відсотки (1,5%) на будь-які цілі, в тому числі - на покупку нової нерухомості (іпотечний кредит). Адресу нашого офісу в Києві Ви знайдете у розділі Контакти.

Поставити своє питання