Меню

Кредит онлайн без відмови з поганою кредитною історією

Зображення: Кредит онлайн без відмови з поганою кредитною історією

За останні 10-15 років кредитна сфера в Україні досить сильно змінилася. Сьогодні банки вже не є монополістами, і значну частину кредитного ринку займають приватні фінансові компанії, а також мікрокредитні організації. Позики від приватних осіб самі по собі є більш лояльними з точки зору умов для клієнта і дозволяють провести рефінансування бізнесу або вирішити термінову фінансову проблему навіть при наявності якихось проблем з кредитною історією або низьким кредитним рейтингом. Вам відмовили в кредиті через погану кредитну історію? Рішення є, команда фахівців «Банкнота» готова надати фінансову підтримку клієнтам в будь-якій ситуації. Ми видаємо заставні кредити з поганою кредитною історією без довідок і поручителів в Києві та багатьох інших містах України більше 7 років. Заповніть заявку на нашому сайті онлайн, і менеджер компанії зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Кредит онлайн з поганою кредитною історією - чи є шанси?

Кредит онлайн з поганою історією сьогодні хочуть отримати тисячі українців, чи є реальний шанс на таку угоду? Для початку давайте розберемося, що саме може негативно вплинути на кредитну історію?

 1. Занадто часті звернення до банку;
 2. Відмови в кредитуванні в минулому;
 3. Позики в мікрокредитних організаціях;
 4. Наявність декількох незакритих кредитів одночасно;
 5. Прострочення по виплатах;
 6. Спроби шахрайства;
 7. Судимість;
 8. Відсутність офіційного працевлаштування та інше.

Оформити кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією сьогодні по суті не проблема, але є одне «але» - потрібно знайти надійну компанію з оптимальними умовами кредитування.

Де оформити кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією

Щоб взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією клієнти майже завжди первинно шукають інформацію в інтернеті. Насамперед, позичальник здійснює дзвінок за дзвінком в різні банки, де чує одну і ту ж відповідь - «у Вас занадто низький кредитний рейтинг, ми не можемо схвалити Вам займ». Далі Google відправляє їх в сферу мікропозик.

Кредит онлайн без дзвінків з поганою кредитною історією - чи врятують Вас мікропозики?

Відносно недавно в Україні з'явилися перші «швидкі позики» - це мікрокредитні організації сумнівної надійності і незрозумілим джерелом фінансування. У 2021 році таких компаній можна нарахувати десятки, а може й сотні, вони активно розвиваються за рахунок реклами в інтернеті і по телебаченню, і кожен пропонує «унікальні» умови. Якщо розібратися, всі вони працюють за однією схемою - видають кредит на карту миттєво з поганою кредитною історією і надають дуже низьку відсоткову ставку.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Дім
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Абсолютна більшість позичальників легко погоджуються на таку угоду, адже взяти 10 000 гривень в борг, а через місяць віддати 10 050 гривень - це дуже вигідно. Проте, в договорі низька відсоткова ставка актуальна тільки перші кілька днів, а потім різко збільшується. Як підсумок, замість 10 050 грн Ви віддасте 14-15 тисяч, а якщо прострочити виплату, отримаєте пеню 5% щодня.

Кредит готівкою без довідки про доходи з поганою кредитною історією в «Банкнота»

Наша компанія спеціалізується на заставному кредитуванні вже багато років. Ми постійно аналізуємо кредитний ринок в Україні, щоб створити максимально комфортні умови для наших клієнтів.

У «Банкнота» Ви можете отримати кредит під заставу нерухомості або автомобіля на тривалий термін з будь-якою кредитною історією.

 • Залиште заявку на кредит на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру;
 • Ми швидко схвалюємо займ і проводимо оцінку застави;
 • Договір складається юристами «Банкнота»;
 • Вам потрібно лише підписати договір і отримати готівку в банку в той же день.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Кредит 50000 грн з поганою кредитною історією

50 000 гривень - це мінімальна сума позики в «Банкнота», при необхідності Ви можете отримати до 15 000 000 гривень, які ще умови ми пропонуємо?

 1. Фіксована ставка по кредиту - від 1,5% на місяць;
 2. Тривалий термін погашення - до 60 місяців;
 3. 80% від ринкової вартості застави готівкою на руки;
 4. Довідка про доходи - не вимагається;
 5. Кредитна історія не грає ролі;
 6. Безкоштовно оцінимо нерухомість або авто;
 7. Забезпечимо безпечний трансфер в банк і назад;
 8. Розглянемо варіанти кредитування проблемної нерухомості.

Потрібен кредит онлайн без відмови з поганою кредитною історією? Отримайте консультацію нашого менеджера, щоб оформити угоду максимально швидко і без зайвих витрат.

Як оформити кредит на тривалий термін з поганою кредитною історією?

Кредитна історія - найважливіший фактор при оформленні позики в банку. У Вас є прострочення або відкриті кредити, і Ви отримали відмову в банку? Не проблема, компанія «Банкнота» видає кредит онлайн без відмови з поганою кредитною історією для фізичних і юридичних осіб. Щоб швидко отримати гроші, залиште замовлення у нас на сайті або зателефонуйте менеджеру. Ми також проводимо особисті консультації клієнтів в офісі в Києві та інших містах. «Банкнота» гарантує оптимальний термін розгляду заявки і видачу готівкових коштів в день звернення.

Banknota
Мені потрібен кредит терміново з поганою кредитною історією, як вчинити?
Заповніть заявку на кредит на нашому сайті або зв'яжіться з менеджером «Банкнота» по телефону, і ми допоможемо вирішити дану проблему всього за 24 години.
Чи є банки, що дають кредит з поганою кредитною історією?
Ні, в Україні взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією в банку практично неможливо. Банк ніколи не орієнтується на людський фактор, а враховує лише сухі цифри.
Як отримати кредит готівкою без довідки про доходи з поганою кредитною історією?
Ми готові видати до 15 000 000 гривень готівкою клієнтам з поганою історією і низьким рейтингом. Щоб дізнатися подробиці зв'яжіться з фахівцем «Банкнота» будь-яким зручним способом.
В яких містах можна взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією в «Банкнота»?
На поточний момент ми працюємо в більшості великих міст України: Київ, Харків, Одеса, Тернопіль, Рівне, Львів, Полтава, Вінниця, Дніпро, Хмельницький, Ужгород та інші. Актуальний список Ви завжди можете дізнатися у нашого менеджера.
Чи можу я взяти кредит в «Банкнота» при наявності незакритих боргів в банку?
Так, цей фактор не впливає на наше співробітництво, ми готові надати фінансову допомогу навіть в самому скрутному становищі.

Поставити своє питання