Меню

Кредит без відсотків

Зображення: Кредит без відсотків

Багато кредиторів з метою заманити клієнта пропонують видати кредит без відсотків. Чи варто вірити в подібні пропозиції і що насправді отримує позичальник в результаті.

Що ховається за кредитом без відсотків?

Насправді кредит без відсотків - це тільки спосіб зацікавити клієнта і привернути його увагу. Основна мета будь-якого кредитора - заробіток, і він точно не буде дарувати свої гроші незнайомій людині або давати їх у борг просто так. А висока конкуренція на ринку кредитування змушує бути спритним в пошуку свого позичальника.

Маркетологи вигадали спеціальний рекламний хід. Пропонуючи позичальникові кредит без відсотків, дрібним шрифтом знизу написано, що гроші на цих умовах видаються тільки на пільговий період. У різних компаніях тривалість цього тимчасового інтервалу відрізняється.

Скільки триває безвідсотковий пільговий період?

Тривалість пільги залежить від того, на який термін Вам пропонують кредит. Якщо Ви звернетеся до мікрокредитної організації, яка видає позики тільки на кілька днів або місяць, то безвідсотковий період триватиме лише кілька днів. У різних компаніях він коливається від 3-х до 7 діб.

Звернувшись за довгостроковим кредитом, позичальник може повертати позику та не виплачувати відсотки від 1-го до 3-х місяців. Але це за умови отримання позики терміном більш ніж на 5 років.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Чи варто погоджуватись на безвідсоткову позику?

Багато позичальників концентрують свою увагу на пільговому періоді і не помічають підвищених відсоткових ставок.

Наприклад, при отриманні мікропозики середня ставка по кредитах на рівні 1,5% в день. Вам можуть запропонувати 3 пільгових дня, і за тиждень користування грошима Ви повинні будете переплатити 6%. Нібито незначна сума, але якщо термін продовжиться, то за 2 тижні заплатите вже 16,5%. За місяць переплата досягне приблизно 40%. Позичальник повинен повернути майже вдвічі більше, ніж отримав, протягом місяця. Погодьтеся, безвідсоткова позика вже не здається такою вигідною?

Якщо Вам потрібен довгостроковий кредит і значна сума, пільговий період триватиме до 3-х місяців. Але в подальшому, Вам доведеться вносити щомісячні платежі з процентною ставкою від 3% в місяць. Така ставка значно збільшить суму переплати.

Деякі банки пропонують кредити з низькою процентною ставкою (5-7% в місяць). Але вони видаються тільки на соціально-значущі проекти.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

  • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Чому варто взяти кредит в компанії "Банкнота"?

Компанія "Банкнота" не пропонує своїм позичальникам брехливі безвідсоткові кредити. Ми готові запропонувати позику на будь-яку суму під низький відсоток. "Банкнота" видає кредити під заставу нерухомості або авто. Умови нашої компанії:

  • Ставка від 1,5% на місяць.
  • Сума позики обмежена лише вартістю нерухомості. Видаємо не більше 80% від ціни застави.
  • Без первинного внеску.
  • Термін кредитування від 3-х місяців до 5 років. Дострокове погашення без комісії.
  • Без прив'язки до курсу валют.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Дім
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Наша компанія видає кредити на вигідних для позичальника умовах. Мінімальна переплата збереже Ваш сімейний бюджет.

Якщо у Вас є сумніви з приводу можливості отримати кредит в нашій компанії, зверніться до співробітників за вказаними номерами телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті. Рішення по заявкам приймаються в рекордно швидкий термін. Відповідь по Вашому запиту буде відома вже через 15 хвилин. Ми цінуємо Ваш час! В офіс компанії Ви будете їхати, знаючи суму кредиту, розмір переплати і можливий термін кредитування.

Banknota