Меню

Іпотека від Зеленського

Зображення: Іпотека від Зеленського

Глава української держави Володимир Зеленський з самого призначення на посаду активно просував ідею доступного кредитування, а точніше - лояльних процентних ставок при купывлы квартир в в іпотеку. Думка цілком здорова, проте в Україні ніколи не буває все так просто. Кредит від Зеленського на житло під 7% річних - прерогатива з самого початку заможних людей. І хоч багато банків підтримали даний інструмент розвитку економіки і соціальної сфери, молодим сім'ям все також складно стати власниками нерухомості, як і раніше. Що являє собою кредит «5-7-9» і чому це не працює - ми розповімо далі.

Кредит від Зеленського на житло

Кредит від Зеленського на житло або «5-7-9» передбачає, що класичні 18-24% річних перетворюються в 7% річних. Збитки кредиторів (банків) у свою чергу компенсуються з державного бюджету. Програма спрямована на розвиток соціально-демографічних показників в країні, проте десятки не латаних «дірок» в регулюванні даної програми дали про себе вже в перші дні після підписання постанови в міністерстві фінансів.

Іпотека для обраних, чи так це?

Іпотека від Зеленського має досить багато мінусів:

  • Відсутність чіткого контролю умов з боку держави;
  • Для оформлення потрібно зібрати пристойний список документів;
  • Вік позичальника не повинен перевищувати 50 років;
  • Не можна купити квартиру в іпотеку, якщо Ви вже володієте нерухомістю;
  • Відсоткова ставка 7% працює тільки для квартир до 50 м², наступні квадратні метри оплачуються за ставкою не менше 13%;
  • Необхідно мати високий офіційний дохід (в різних банках - від 23 до 50 тисяч грн. Мінімум);
  • Багато банків працюють тільки з вторинним ринком нерухомості (квартиру в новобудові не купити).

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Квартира в іпотеку під 1,5%, як її отримати?

Понад 95% людей в Україні не відносяться до тієї самої касти «обраних», які потрапляють під критерії банків. Якщо у Вас вже є житло, тимчасово немає роботи або в минулому були проблеми з простроченням - не біда, фахівці «Банкнота» готові Вам допомогти. У нашій компанії Ви без проблем можете отримати кредит на купівлю нерухомості до 15 000 000 гривень всього за один день. Всі подробиці можна дізнатися у нашого менеджера по телефону або в офісі в Києві.

Banknota
Який початковий внесок при оформленні кредиту «5-7-9»?
Незважаючи на офіційну постанову Міністерства фінансів України банки пропонують різні умови кредитування, початковий внесок може коливатися від 15% до 25%;
Чи є обмеження за віком для позичальника?
Так, велика частина банків видає кредит від Зеленського на житло позичальникам не старше 50 років. Інші випадки розглядаються в індивідуальному порядку, певну роль можуть зіграти високі доходи або депозит у банку.
Чи можу я взяти кредит Зеленського, якщо вже маю нерухомість?
Якщо ви власник нерухомості з площею більше 50 квадратних метрів, то кредит «5-7-9» отримати не можна.
Яку максимальну суму передбачає іпотека від Зеленського?
Зеленського іпотека передбачає суму до 50 000 000 гривень (без урахування початкового внеску), проте реальні цифри значно скромніше.
Чи можна взяти кредит «5-7-9» з поганою кредитною історією?
Однозначно, ні, враховуючи, що ці кредити і так видають без великого ентузіазму, погана кредитна історія поставить хрест на Вашій можливості купівлі нерухомості.

Поставити своє питання