Меню

Інвестиції в Інтернеті. Чи варто інвестувати онлайн?

Зображення: Інвестиції в Інтернеті. Чи варто інвестувати онлайн?

Інвестиції в інтернеті - це новий напрямок сучасного капіталовкладення. Правда, враховуючи ситуацію на світовому економічному ринку, яка постійно змінюється, ставитись до питання інвестування коштів потрібно відповідально, тим більше в режимі онлайн.

Які інвестиції для початківців принесуть прибуток

Якщо говорити відверто, на капітал приватних інвесторів є багато претендентів, але далеко не всі варіанти принесуть прибуток. Розглянемо п'ять основних варіантів, куди вкласти гроші в Інтернеті:

Поставити своє питання

  • Bitcoin. Інвестування в біткоіни - тренд сучасного суспільства. Але перед тим, як почати інвестувати в цифрові монети, потрібно детально вивчити ринок і особливості криптовалют. Потрібно розуміти, що це високо ризиковані інвестиції. Ціна на ВТС може як нечувано вирости за один день, так і впасти.
  • Forex. Ще один тривіальний спосіб вкладення коштів. Знову-таки, для успішного входу на ринок потрібен досить великий багаж знань. Гарантій, як і в попередньому випадку, ніяких немає, але багато хто вже встиг заробити на валютному ринку свої статки.
  • Стартапи. Інвестиції в стартап - це дійсно вигідно, якщо знайшлась прибуткова ідея і проектом опікуються компетентні організатори. Але, на жаль, близько 90% всіх стартапів розвалюються, не приносячи ніякого прибутку.
  • Депозити. Якщо Ви шукайте інвестиції для початківців з мінімальними ризиками, то банківські вклади - один з оптимальних варіантів. Середня ставка 10% річних в доларах і 17-20% в національній валюті. Ризики мінімальні, але від інфляції ваші кошти не захищені.
  • Золото, акції та облігації. Якщо розглядати довгострокові вклади, то закупка золота, дорогоцінних металів, акцій і облігацій - хороші інвестиції для початківців. Ризики мінімальні і на відміну від банківських вкладів, капітал буде захищений від інфляції. Правда, примножити гроші таким чином складно. Повинно пройти багато часу, щоб традиційні цінні активи істотно піднялися в ціні.

Куди вкласти гроші в Інтернеті

Весь інвестиційний ринок працює по закономірності: чим вище рівень ризику, тим вище потенційний дохід інвесторів. Наприклад, фінансування стартапу потенційно може збагатити, але шанс залишитися ні з чим дуже великий. Банківські вклади, навпаки, не принесуть істотного фінансового підйому, але і шанси прогоріти мінімальні.

Звичайно, все не без винятків. Є і малоризикові варіанти, здатні приносити відчутний дохід – інвестиції в кредитування під заставу нерухомості.

Інвестування в нерухомість досить консервативне. Але в той же час вигідне, особливо в періоди бурхливих економічних криз і на тлі знецінення інших активів. Правда, потрібні як великі капіталовкладення для покупки об'єктів нерухомості, так і час на зростання їх вартості. Оптимальний варіант - інвестування в кредитування під заставу нерухомого майна.

Поставити своє питання

Даний вид кредитування сьогодні набирає популярність як в Україні, так і в усьому світі. Згідно соціальним опитуванням, близько 80% українців не довіряють вітчизняним банкам і все більше віддають перевагу приватному кредитуванню. Для багатьох це приваблива можливість отримати кредит без зайвих проблем. Інвестори ж отримують прибуткову модель інвестування з повною гарантією збереження і примноження коштів.

Переваги для інвесторів, які пропонує «Банкнота»

Інвестування в кредитування під заставу нерухомого майна - це високий ступінь безпеки і збереження капіталу, стабільно високий дохід. Ключові переваги для інвесторів:

  • Легкий вхід на ринок. В даному випадку немає потреби вивчати всю доступну інформацію про особливості ринку, під мікроскопом розглядати бізнес-плани стартаперів або місяцями чекати слушного моменту. Все вже готово.
  • 100% безпеку. Кожне інвестиційне вкладення гарантовано нерухомістю позичальника, і заставотримачем виступає інвестор.
  • Висока прибутковість. З мінімальними ризиками Ви гарантовано будете отримувати відрахування відсотків, які більше, ніж в будь-якому банку.
  • Повна прозорість. Інвестор завжди точно знає, скільки отримає за свій внесок. Ніяких коливань курсу і раптового падіння вартості. Можна чітко спланувати свій інвестиційний портфель.
  • Інвестування в заставні кредити - нова сторінка на ринку капіталовкладень. Дана модель підходить всім - від професіоналів до новачків - і кожен неодмінно знайде в ній переваги для себе. На сьогоднішній день це найбільш дієвий, безпечний і простий спосіб примножити свій капітал, не виходячи з дому.
Banknota