Меню

Де отримати кредит під заставу квартири та іншої нерухомості в Івано-Франківську?

 • Сумма займа от 50 000 до 15 000 000 гривен
 • Ставка по кредиту всего 1,5% в месяц
 • Срок принятия решения в течение 9 минут
 • Выдаем до 80% от рыночной стоимости залога
 • Срок кредитования от 3 до 60 месяцев
Banknota

Подать заявку

Изображение: Де отримати кредит під заставу квартири та іншої нерухомості в Івано-Франківську?

Івано-Франківськ є одним з найбільш привабливих культурних центрів України. Тут проживають найрізноманітніші національності, які зберігають архітектурні надбання своїх предків і до наших днів. У місті прекрасно розвинена інфраструктура, спорт, сфера розваг для дітей і дорослих. Наявність цілого ряду музеїв, пам'яток, театрів, зелених парків і багато чого іншого, притягує туристів зі всієї країни, а також з країн Європи. Історично Івано-Франківськ сформувався як місто інтелігенції і мистецтва, тут було відкрито багато відомих вищих навчальних закладів, наприклад, «Університет Короля Данила», «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника» та інші. Всі ці фактори дозволяють місту утримувати стабільну економічну ситуацію і співпрацювати з багатьма зарубіжними компаніями. Всім відомо - чим більше інвестиційних вкладень відбувається в розвиток міста, тим більше зацікавленість інших громадян в покупці нерухомості. Івано-Франківськ не може похвалитися високи цінами на нерухомість, проте вартість квартир і будинків в місті - вище середньої по ринку країни. Наша компанія «Банкнота» пропонує жителям Івано-Франківська оформити кредит під заставу квартири або іншої нерухомості на суму до 15 млн. гривень на кращих умовах в Україні.

Що таке кредит під заставу нерухомості?

Заставне кредитування поширене по всьому світу, завдяки наданню оптимальних умов і для кредитора, і для позичальника. Видача грошових коштів відбувається після оцінки заставної нерухомості (будинка, квартири або нежитлового приміщення) та оформлення нотаріально завіреного договору.

На відміну від звичайного кредиту в банку, така співпраця має значну кількість переваг, про них ми докладно розповімо пізніше. Кредит під заставу нерухомості передбачає, що позичальник виплачує тіло кредиту частинами, та вносить щомісячну процентну ставку.

Переваги отримання кредиту під заставу нерухомості в нашій компанії:

 • Сума позики значно вище, ніж при стандартній програмі кредитування в банку (у нас ви можете отримати до 15 000 000 грн. готівкою);
 • Сума кредиту залежить від ринкової вартості вашої нерухомості. Ми готові надати до 80% від ціни вашої квартири або будинку. У разі оформлення кредиту в банку ви отримаєте не більше 50% вартості майна;
 • Відсутність додаткових платежів за оформлення кредиту, разових комісій, щомісячних комісій крім відсоткової ставки, штрафів за прострочення виплати або передчасне погашення тіла кредиту;
 • Час від подачі заявки до надання грошових коштів - не перевищує 24 години;
 • Кредитуємо під проблемну нерухомість з наявністю арештів, боргів і інших проблем;
 • Не вимагаємо довідку про доходи, даємо кредити особам із зіпсованою кредитною історією;
 • Надаємо безкоштовну консультацію, безкоштовну оцінку нерухомості, інкасацію коштів і юридичну допомогу в будь-якому питанні.

Як отримати кредит під заставу квартири в Івано-Франківську?

Для жителів Івано-Франківська ми пропонуємо найвигідніші умови отримання кредиту під заставу будь-якої нерухомості. Для нас не має значення поверховість будівлі, наявність хорошого ремонту в квартирі або доброзичливих сусідів. Ми готові надати кредит під будь-яку нерухомість, розташовану в межах міста.

Щоб отримати більш детальну консультацію, залиште заявку на кредит на сайті «Банкнота» або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами в будь-який зручний для вас, час і допоможе оформити кредит без зайвих витрат і бюрократії. Ми працюємо на благо фінансової стабільності наших громадян і щодня підвищуємо рівень якості обслуговування, щоб кредитування в Україні стало ще простіше.

Рассчитать платеж
Необходимая
сумма
Срок
кредитования*
Залог
Квартира
Дом
Нежилое помещение
Земельный участок
Автомобиль

Срок кредитования: от 3 до 60 месяцев
Максимальная годовая ставка: 24%

45000

грн

платеж в месяц

540000

грн

всего за 12 мес

Получить кредит стало
еще проще
Заявка

Онлайн или по телефону

Оценка

Объекта и документов

Договор

Согласование и подписание

Получение средств
Подать заявку