Меню

Де отримати кредит на ремонт на найвигідніших умовах?

Зображення: Де отримати кредит на ремонт на найвигідніших умовах?

Життя здатне піднести неприємні сюрпризи в самий непідходящий час. Прорив труби або банальна неуважність сусідів зверху, що затопили - все це може стати причиною термінового ремонту. Зазвичай потрібної для цього суми грошей немає, а знайти її потрібно швидко. У такому випадку єдиний варіант - кредит на ремонт в перевіреній організації. При цьому отримати гроші можна кількома способами.

1. Банківський кредит

Приватні та державні банки пропонують українцям різні кредитні програми. Яка з них підійде тому чи іншому жителю України - залежить від масштабів ремонту. Здебільшого ці програми мають нецільове призначення. Згідно зі статистикою, вони найдорожчі. У кожному такому випадку кредит на ремонт не забезпечений заставним майном, у зв'язку з чим банк просто ризикує втратити свої гроші. Середня ставка по нецільовим кредитами в Україні становить від 24 до 50%.

Щоб знизити фінансове навантаження на позичальника, більшість банків пропонує забезпечити угоду заставою: будинком, офісом або автомобілем. Це дає позичальникові можливість отримати більшу суму під менший відсоток.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

2. Розстрочка в крупних торгових мережах

Ще один варіант - покупка будматеріалів в розстрочку. За своєю суттю, це той же кредит на ремонт, тільки без нарахування відсоткової ставки протягом пільгового періоду і з багатьма підводними каменями. Для його оформлення покупцеві доведеться сплатити відкриття рахунку, трансфер грошей на рахунок компанії-продавця та інші послуги.

Багато торгових агентів, які активно співпрацюють з відомими банками України, пропонують різні дисконтні програми. Якщо покупець - клієнт конкретної фінустанови, то це дозволяє йому заощадити від 5 до 15%. Варто зазначити, що такі угоди не завжди виявляються вигідними. Головне їхнє завдання - залучити увагу до банківських програм якомога більшої кількості людей.

Таким чином, якщо на оформлення кредиту в банку доведеться витратити багато особистого часу, то ремонт в розстрочку - це зайва переплата торговельному партнеру.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

  • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Оформлення кредиту на ремонт в небанківських установах

Хорошою альтернативою купівлі в розстрочку або отриманню позики в банку стане ремонт в кредит від небанківських установ. Цей вид кредитування дає позичальникові масу значних переваг.

По-перше, взяти кредит на ремонт квартири в цих компаніях можуть люди, що працюють неофіційно. Небанківські установи не вимагають від своїх клієнтів довідки про доходи, що значно спрощує процес оформлення і економить час позичальника.

По-друге, кредит під ремонт квартири можуть отримати навіть люди з поганою кредитною історією. Це може врятувати десятки тисяч українців, які раніше не зуміли вчасно виплатити свої заборгованості в банках.

По-третє, кредит на ремонт будинку в небанківських організаціях більш вигідний. Головне підтвердження цьому - низька відсоткова ставка. До того ж, позичальник завжди може погасити свій борг достроково, не зіткнувшись зі штрафними санкціями або необхідністю додаткових виплат.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Дім
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Кредит на ремонт в компанії «Банкнота»

«Банкнота» - українська організація, яка стрімко розвивається та володіє серйозним досвідом роботи на європейському фінансовому ринку. Наша компанія безперервно нарощує свій потенціал, залучаючи нових інвесторів і західних партнерів.

На даний момент кредит на ремонт в компанії «Банкнота» - один з найвигідніших на ринку України. Оформляючи позику, клієнт організації отримує:

  • займ в національній валюті - більше не доведеться переживати, що разом зі стрибками валют виросте і відсоткова ставка;
  • оформлення кредиту під заставу будинку, квартири, нежитлового приміщення, земельної ділянки або автомобіля;
  • можливість користуватися майном, закладеним при оформленні договору - компанія «Банкнота» не забирає Ваш будинок або квартиру. Ви можете вільно користуватися нерухомістю протягом усього терміну дії договору;
  • правовстановлюючі документи залишаються у клієнтів - Ви віддаєте тільки копії свого паспорта та ІПН.

Ставка по кредиту в компанії «Банкнота» не змінюється. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені в тому, що заплатите рівно стільки, скільки прописано в договорі.

Banknota